Bo ja jestem wójtem!

Bo ja jestem wójtem!

Podczas oficjalnych spotkań mieszkańcy często dopytują wójta o remonty poszczególnych ulic na terenie gm. Jabłonna. W trakcie posiedzenia Komisji Rozwoju jeden z mieszkańców zapytał Jarosława Chodorskiego, dlaczego nie przewiduje remontu ul. Królewskiej w Jabłonnie. Jedna z odpowiedzi zaskoczyła wszystkich.

Jabłonna Dla Mieszkańców

13 komentarze/y

 1. To już chyba niedługo nim będzie, zniechęca do siebie wszystkich. Kto by się spodziewał, że tak reaguje na pytania mieszkańców. Po miesiącach, latach wszystko wychodzi.

 2. Klasyczny “wałęsizm”… Ja..ja…ja…
  Tak mają Ci mali i niedowartościowani z przerośniętym ego.
  Zrobią wszystko, żeby być na szczycie władzy.

 3. Co chcenie suweren wybrał a raczej zagrał w ciemno wybierając karoserię bez silnika.

 4. Jarkowi pomylił się urząd wójta z urzędem papieża. Istnieje coś takiego jak dogmat o nieomylności papieża. Może nasz chłopina myśli, że to też dotyczy niego?

  • E tam, podpuszczeni przez redaktora, dmonizujecie go, doprawiacie gębę. Na co dzień, w bezpośrednich kontaktach Szef (naszej gminy) jest uprzejmy a nawet dżentelmeński – przykład pierwszy z brzegu: przepuszcza w drzwiach białogłowy (ba! nawet pomaga przejść!)

  • Kasowanie prawdziwych wpisów, umieszczanie fake wpisów i podpisywanie ich nickiem osoby , która ma tego samego nicka i loguje się tym samym adresem poczty od początku to trolling, hejt idt….
   Ciekawe czy autorem jest administrator a jak nie to czy panuje nad tym? To podważa wiarygodność tego portalu. Jak napisałem usunięto wczoraj moje dwa wpisy w tym temacie i wstawiono dziś fałszywkę. Pozdrawiam

   • byc moze to czarny “kot” w piątek i 13- nastego przynósł ci pecha 😉

 5. Wojtek K. weź puknij się w czoło i zastanów się co piszesz. Ten człowiek ma zero kultury, ogłady i szacunku dla drugiego człowieka. Zresztą tak samo jak Ty.

  • oooooo droga mieszkanko chyba lewą nogą wstałaś a w nocy nie było seksu 🙂

 6. znaczenie słowa B U C……… rzeczownik, rodzaj męski

  (1.1) człowiek (mężczyzna) zarozumiały, pyszałkowaty, tępy, głupi; zarozumialec
  (1.2) reg. krak. c…

 7. po pieszczotach z milusim kiciusiem umyjcie dokładnie rece bo jak wiadomo od ‘weteryniarzy” 😉 kot może być nosicielem pasożytów pospolitych takich jak owsiki czy inne glisty…………..i zeby nie było ze nie uprzedzałem wyborców 😉

 8. Umiejętność zachowania się to jeden z przejawów kompetencji zawodowych. Odpowiadając na sformułowane pytanie – “Bo nie! Bo ja jestem wójtem!” warto zadać pytanie, czy wójt posiada kompetencje zawodowe? A może jakieś inne … ?

  • osobiscie i urzędowo uważam że pan Jaroslaw posiada kompetencje zawodowe a jakże tylko z racji przyzwoitosci i wczesnej pory nie wymienie jakiego zawodu 😉

Komentarze