Dzień Kobiet we wsiach zachodnich

Już w niedzielę, 11 marca w Domu Weselnym Eden w Suchocinie odbędzie się Dzień Kobiet zorganizowany specjalnie dla pań z terenu wsi zachodnich. Główną atrakcją będzie recital piosenek Hanny Ordonówny - "Ordonka - dziewczyna z Woli". Wstęp wolny.

Radni Teresa Gałecka, Dorota Świątko i Adam Krzyżanowski zapraszają wszystkie panie (a także panów!) na Dzień Kobiet w Domu Weselnym Eden w Suchocinie. W następną niedzielę o godz. 15.00 publiczność uda się w podróż w czasie do przedwojennej Warszawy, gdzie na kabaretowych scenach triumfy święciła niezapomniana Hanna Ordonówna. Recital "Ordonka – dziewczyna z Woli" będzie składał się z najsłynniejszych utworów okraszonych fragmentami bogatego życiorysu wspomnianej artystki.

Przed publicznością wystąpią również zespół Moderato i DJ Hubson. Ponadto organizatorzy zapewnią słodki poczęstunek. Wstęp wolny.

Dzień Kobiet we wsiach zachodnich został objęty patronatem medialnym przez: Jabłonna Dla Mieszkańców, Wirtualne Legionowo, Miejscowa na weekend oraz LTV Legionowo.

Jabłonna Dla Mieszkańców

plakatWSIE - Kopia

7 thoughts on “Dzień Kobiet we wsiach zachodnich

 • 2 marca 2018 at 08:00
  Permalink

  I znów na słodko!
  Panie radne (do Adama K. juz nawet nie apeluję – to typowy facet – ergo szkoda zachodu) Tereso i Dorotko: jak przed laty Żydzi rozpijali chłopstwo, tak teraz wy przyczyniacie się do rozwoju innej choroby cywilizacyjnego w naszej małej ojczyźnie. Winnyście się wstydzić, zwłaszcza pani intendentka!

  Reply
 • 2 marca 2018 at 09:24
  Permalink

  Najwyraźniej nie lubisz słodkiego, ale to żaden problem. Zapraszamy – przygotujemy dla Ciebie coś na kwaśno. Pozdrawiam.

  Reply
 • 2 marca 2018 at 17:09
  Permalink

  Bardzo fajny pomysł z imprezami na Dzień Kobiet. Od lat brakowało tego w naszej gminie, a tu za jednym zamachem trzy koncerty 🙂 Widać, że pan Adam jest dobrym radnym i zależy mu na mieszkańcach. Może powinien pomyśleć o kandydowaniu na wójta?

  Reply
 • 2 marca 2018 at 18:10
  Permalink

  Oj… Kochaniutki zupełnie nie znasz możliwości naszego Wójta.

  Reply
 • 5 marca 2018 at 15:27
  Permalink

  @DianaMalfoyA tak w ogóle, jak nazywa się ta dziewczyna na drugim zdjęciu? ❤

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *