Kandydatka promuje się na straży

Katarzyna Dąbrowska, kandydatka na wójta gm. Jabłonna chciała promować swoją kampanię wykorzystując wizerunek Ochotniczej Straży Pożarnej w Chotomowie. Strażacy wydali oświadczenie, w którym nie wyrazili na to zgody.

- OSP Chotomów - dawniej i dziś. Ofiarność - chęć służenia ludziom - bezinteresownie i nieodpłatnie. Zawsze blisko ludzi - czytamy na Facebooku KWW Katarzyny Dąbrowskiej. Do wpisu zostało załączone m.in. zdjęcie nowej strażnicy, które może sugerować mieszkańcom, że K. Dąbrowska była zaangażowana w tę inwestycję.

Szybko na wpis kandydatki zareagowali strażacy z Chotomowa.

- Szanowni Mieszkańcy. Zbliża się czas wyborów samorządowych. Niestety dotarły do nas niepokojące informacje, że jedna z kandydatek promuje swoją kampanię wykorzystując wizerunek naszego OSP. Chcielibyśmy wyjaśnić, iż rozbudowa naszej jednostki jest zasługą ludzi aktywnie działających w naszej straży. Ów kandydatka nie uczestniczy aktywnie w życiu straży od wielu lat. Co więcej nie dołożyła żadnych starań, aby wesprzeć rozbudowę naszej jednostki. Szanując Państwa jako wyborców jesteśmy zobowiązani do wyjaśnienia tej sytuacji i jednocześnie informujemy, że OSP Chotomów jako jednostka nie uczestniczy w Wyborach Samorządowych - informuje Zarząd OSP Chotomów.

Jabłonna Dla Mieszkańców, fot. OSP Chotomów

4 thoughts on “Kandydatka promuje się na straży

 • 10 października 2018 at 14:35
  Permalink

  Słabe Pani Katarzyno. A jaki jest pani program ? Gdzie Pani most chce zbudować? Czy tramwajem dojedziemy do Chotomowa, czy łodzią?

  Reply
 • 10 października 2018 at 14:59
  Permalink

  z deka nie fajne , jacek kalinowski który ma naprawdę ma zasługi nie pokazuje się mundurze ..fee nie ładnie

  Reply
 • 10 października 2018 at 19:59
  Permalink

  Ta cała p. Katarzyna to jakaś bezczelna baba. Cudze zasługi przypisuje sobie. Fuj!

  Reply
 • 11 października 2018 at 07:47
  Permalink

  A czego się po niej spodziewacie? Już nie pamiętacie jakie wyprawiała cuda razem z Łubą ? Ja pamiętam …

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *