Lista wstydu wójta Chodorskiego

W poprzednim tygodniu do skrzynek mieszkańców gm. Jabłonna trafiła ulotka - „Lista wstydu wójta Chodorskiego”. W 32 punktach wyliczono największe wpadki obecnego wójta. W Chotomowie niezidentyfikowane osoby wyjmowały ulotki ze skrzynek. Publikujemy skany ulotki.

Już w najbliższą niedzielę odbędą się wybory samorządowe. Mieszkańcy gm. Jabłonna wybiorą m.in. nowego wójta. W wyborach wystartuje również urzędujący wójt - Jarosław Chodorski. W ostatnich dniach na terenie naszej gminy roznoszona jest ulotka „Lista wstydu wójta Chodorskiego”. Autorzy w 32 punktach podsumowali największe wpadki J. Chodorskiego w tej kadencji. W ulotce możemy przeczytać m.in. o zakończonej przed czasem Akcji Zima 2016 i nauczycielach pracujących bez umów, problemach z bieżącym i zimowym utrzymaniem dróg, wybudowaniu latarni na polach i łąkach w Rajszewie, remoncie gabinetu wójta, braku Wspólnego Biletu, braku wyjazdów dzieci i młodzieży do zaprzyjaźnionej gminy Vignanello czy nieobecnościach wójta na sesjach Rady Gminy. Całą ulotkę można przeczytać poniżej.

Wójt Chodorski poinformował, że przedstawione informacje są nieprawdziwe i szkalujące jego działania. Wójt nie wyjaśnił, które informacje są nieprawdziwe. Postanowiliśmy sprawdzić treść ulotki pod względem merytorycznym i możemy zapewnić, że KAŻDA informacja jest zgodna z prawdą. O zdecydowanej większości poruszonych tematów pisaliśmy w ostatnich 4 latach na Jabłonna Dla Mieszkańców.

Do naszej redakcji dotarły również informacje, że w Chotomowie zauważono osoby, które wyciągały ulotki ze skrzynek znajdujących się na prywatnych posesjach. Przypominamy, że włamywanie się do skrzynek jest przestępstwem.

W tym samym czasie po terenie gm. Jabłonna był roznoszone ulotki wójta Chodorskiego.

Jabłonna Dla Mieszkańców, fot. internet

6 thoughts on “Lista wstydu wójta Chodorskiego

 • 16 października 2018 at 19:10
  Permalink

  Masakra. Ten wójt jest grabarzem Gminy Jabłonna. Brak słów.

  Reply
 • 17 października 2018 at 15:45
  Permalink

  A nie szkoda drzew na papier do druku takich ulotek? Przykre, że kampania w Naszej gminie ma tak negatywny charakter.

  Reply
 • 17 października 2018 at 15:50
  Permalink

  Dlaczego wójt nie odniósł się do tego na piśmie bo prawdy się nie obali ponaddto co pisała P Dominika o radnych itp tzw osmiornica jak hejtowała ludzi i wtedy to było dobrze a teraz nie pasuje! Tak jechała po wszystkich a nawet po Wojcie obecnym ale została rozgrzeszona i i nagrodzona bo wygrała konkurs z lustrzanym odbiciem po zjedzemiu suschi z pracownikami gminy. I tak zyjecie klepiąc się wzajemnie dla dobra gminy.

  Reply
 • 17 października 2018 at 16:49
  Permalink

  Nie potrzeba nam takiego wójta co nie przychodzi na sesje i w związku z tym ma żaden wpływ na uchwały które są podejmowane. W jaki sposób ma on stanowić prawo jeśli go nie ma?

  Reply
 • 17 października 2018 at 18:05
  Permalink

  Mam rodzinę na utrzymaniu i 5 lat dajcie pociągnąć gmina bogata to kredycik spłacie Kandydat Marian.

  Reply
 • 17 października 2018 at 21:08
  Permalink

  Jak zabrakło chętnych to ja się pod tym podpisuję.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *