O nas

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy Mieszkańcami gm. Jabłonna i społecznikami, którym los jabłonowskiej społeczności leży na sercu. Nasz portal jest miejscem, w którym każdy z Mieszkańców może zapoznać się z aktualnymi informacjami z terenu gminy, ale i opiniami oraz komentarzami dotyczącymi często niewygodnych spraw. Jednocześnie nie zapominamy o promocji lokalnych, społecznych inicjatyw, których celem jest działanie na rzecz Mieszkańców. Chcemy pielęgnować tradycje patriotyczne, opisywać wydarzenia kulturalne oraz przedstawiać piękno i bogactwo gm. Jabłonna.

Celem projektu „Jabłonna Dla Mieszkańców” nie jest suche przedstawianie informacji, a sprowokowanie do myślenia i wyciągania wniosków. Dziennikarstwo jest bowiem misją z ogromnym bagażem odpowiedzialności.

Nasz projekt narodził się 25 listopada 2014 roku, kiedy na portalu społecznościowym Facebook powstała strona „Jabłonna Dla Mieszkańców”. W związku z ogromnym zainteresowaniem Mieszkańców, postanowiliśmy pójść krok dalej i 13 kwietnia 2015 roku wystartował portal internetowy „Jabłonna Dla Mieszkańców”. To jednak nie koniec, w najbliższych latach kolejnych kroków postawimy jeszcze więcej.

Jeżeli pragniesz poinformować nas o ważnym wydarzeniu lub po prostu porozmawiać o gm. Jabłonna, zachęcamy do napisania wiadomości na nasz adres e-mail: kontakt@jablonnadlamieszkancow.pl lub stronę na Facebooku. Polecamy także możliwość skorzystania z komentarzy pod artykułami na portalu www.jablonnadlamieszkancow.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *