Piękna Wielkanoc dla Mieszkańców

W ostatnią niedzielę w Chotomowie odbyła się Wielkanoc dla Mieszkańców, podczas której wystąpił znany w całej Polsce Chór Bazyliki Czerwińskiej nad Wisłą. - Czas Wielkiego Tygodnia prowadzi nas do radości Poranka Wielkanocnego, a pieśni pasyjne przypominają, że tak naprawdę czas Wielkiego Tygodnia wypełnia się w tajemnicę Zmartwychwstania - mówił do zgromadzonych ks. Marek Lemiech z chotomowskiej parafii.

W niedzielę, 25 marca radny Adam Krzyżanowski wraz ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Gminy Jabłonna zorganizował spotkanie wielkanocne dla mieszkańców gm. Jabłonna. W Domu Strażaka odbył się koncert pieśni pasyjnych w wykonaniu Chóru Bazyliki Czerwińskiej nad Wisłą. Była także wspólna modlitwa oraz poczęstunek wielkanocny.

- Dzisiejszym spotkaniem wchodzimy w klimat Wielkiej Nocy, a właściwie rozpoczynamy Wielki Tydzień. Za chwilę będziemy przeżywać piękny okres Triduum Paschalnego, by w niedzielny poranek przyjść do pustego grobu Pana Jezusa i wtedy uwierzyć, że Pan Jezus zmartwychwstał - mówił radny Krzyżanowski.

Radny podziękował wszystkim za obecność i zapewnił, że kolejne spotkanie wielkanocne zostanie zorganizowane już w plenerze.

Jabłonna Dla Mieszkańców

18 thoughts on “Piękna Wielkanoc dla Mieszkańców

 • 26 marca 2018 at 20:54
  Permalink

  Panie Adamie – wspaniała, przepiękna impreza. Mam nadzieję, że zostanie Pan wójtem i dalej będzie działał dla dobra mieszkańców. Widać, że ma Pan pomysł na tą gminę. Mój głos Pan ma.

  Reply
 • 27 marca 2018 at 07:59
  Permalink

  Do Leśnika24, tego, co się z szarym osłem na rozum zamienił oraz im podobnych.
  Brak intelektu nie pozwala wam napisać coś sensownego, coś krytycznego ale na poziomie, więc silicie się na komentarze prześmiewcze, a nawet chamskie. Przecież jest to czas zbliżającej się Wielkanocy. Zachowajcie choć odrobinę powagi i przyzwoitości, jeżeli was jeszcze na to stać.

  Reply
  • 27 marca 2018 at 22:36
   Permalink

   Panie @Lelku, ja tak docinam, bo “szopki”, to sie robi na Boze Narodzenie, a nie na Wielkanoc. Ale czego sie dla ludzi i z ludzi nie zrobi, aby zostac Wojtem.😀

   Reply
   • 27 marca 2018 at 23:28
    Permalink

    “Brak intelektu nie pozwala wam napisać coś sensownego” – no, no nieźle was podsumował 😀
    Nie martwcie się, o mnie onegdaj jeden hultaj napisał “wymoczek z Dąbrowy” (dlaczego akurat z Dąbrowy? Z Dąbrowy?). Poszło mi wtedy aż pół flaszeczki Relanium. 🙁

    Reply
 • 27 marca 2018 at 15:31
  Permalink

  Mrożek to zaiste ogarnięty merytoryczne facet. A ” Jarosław Jabłonnę Zostaw ” może dostać dyscyplinę i zakaz pełnienia jakichkolwiek funkcji w administracji publicznej na kilka lat.

  Reply
 • 27 marca 2018 at 20:32
  Permalink

  “Mrożek to zaiste ogarnięty merytoryczne facet” – owszem (dla przypomnienia: temat zdjęcia obszaru ochronnego z lasu właśnie ów jegomość, w imieniu grupy właścicieli “ogarniał”)
  oby tylko tą razą nie wyprowadził nas wszystkich na Manowce (no, niechby nawet Cudne, ale – tak czy owak – Manowce).

  Reply
 • 27 marca 2018 at 20:54
  Permalink

  To jest zaiste pięęękny artykuł. Będę go często przypominał przed wyborami. 🙂
  https://…/wiadomosci/jablonna/jablonna-odlesianie-dzialek/

  Reply
 • 27 marca 2018 at 21:05
  Permalink

  Panie Adamie dziękuję za piękny koncert chóru z Czerwińska ,fantastyczne wprowadzenie w Triduum Paschalne Wielkiej Nocy i super organizację ,szkoda że nasz pan wójt nie widzi potrzeby organizowania takich imprez poprzez Domy Kultury spotkań integracyjnych i kulturalnych naszych mieszkańców, proszę tak trzymać a na wyborach będziemy wiedzieć kogo mamy wybrać jako gospodarza który widzi potrzeby swoich mieszkańców.

  Reply
 • 27 marca 2018 at 21:30
  Permalink

  A cóż to? Link się źle wkleił? No, tego jeszcze nie było. Nuże, państwo redakcja: upraszcza się aby to poprawić 🙂

  Tymczasem do poczytania inny, też ciekawy.
  https://…/wiadomosci/jablonna/jablonna-jedni-chca-lasy-inni-sa-na-nie-skazani-gdzie-zloty-srodek/
  Tutaj do pana Mrożka ktoś w komentarzach nawet imiennie startuje 😀

  Reply
  • 28 marca 2018 at 06:24
   Permalink

   Panie redaktorze, na mocy którego punktu regulaminu swojej witryny blokuje pan linki?

   Reply
   • 28 marca 2018 at 07:38
    Permalink

    Redakcja może odrzucać komentarze zawierające materiały reklamowe.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *