Piknik sołecki w Janówku Drugim

Sołtys śpiewający do mikrofonu, zabawy ze strażakami czy spacery na szczudłach - właśnie tak wyglądał dzisiejszy piknik sołecki w Janówku Drugim. Jak zwykle było miło, rodzinnie i rozrywkowo. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

W sobotnie popołudnie swoje święto miał Janówek Drugi. Na placu zabaw zorganizowano piknik sołecki. Były kiełbaski, wata cukrowa, muzyka na żywo, konkursy ze strażakami z OSP Nowy Dwór Mazowiecki oraz wiele, wiele innych atrakcji.

- To, co dzisiaj przygotowaliśmy dla państwa, jest zasługą mieszkańców, m.in. mojej Rady Sołeckiej, na którą zawsze mogę liczyć – mówił sołtys Mirosław Podgrudny.

Sołtys podziękował radnemu Adamowi Krzyżanowskiemu za ufundowanie dmuchańca, który tego dnia cieszył się ogromną popularnością wśród najmłodszych uczestników pikniku.

- Z wielką przyjemnością przyjeżdżam na wsie zachodnie. Te tereny niesamowicie rozwijają się, jest tu także coraz więcej mieszkańców – stwierdził A. Krzyżanowski.

A. Krzyżanowski dodał, że w rozwój Janówka Drugiego zaangażowana jest radna Teresa Gałecka. Na jej wniosek Rada Gminy zarezerwowała w poprzednim roku ponad 300.000 zł na zakup działki pod plac zabaw przy ul. Kwiatowej oraz w tym roku przeznaczyła podobną kwotę na dofinansowanie na rzecz gm. Wieliszew celem wykonania przecisku pod torami umożliwiającego wybudowanie w przyszłości kanalizacji w Janówku Drugim.

- Wiem, że dla dzieci zaczęły się wakacje, więc życzę udanego wypoczynku oraz wspaniałego pikniku i zabawy. Bardzo lubię tę rodzinną, fantastyczną atmosferę, którą charakteryzują się pikniki w Janówku Drugim – powiedziała T. Gałecka.

Udanej zabawy życzyła również Dorota Świątko, wiceprzewodnicząca Rady Gminy.

Jabłonna Dla Mieszkańców

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *