Policjant nie przyszedł, bo poszedł na wolne

Policjant nie przyszedł, bo poszedł na wolne

- Nasza policja traktuje nas po macoszemu, nawet nie odpowiadając na zaproszenia - zauważyła radna Teresa Gałecka. Na ostatnie zebranie sołeckie Janówka Drugiego zaproszono dzielnicowego, jednak policjant nie pojawił się i nawet nie uprzedził, że nie będzie obecny.

W poprzednim miesiącu odbyło się zebranie wiejskie Janówka Drugiego. Na zaproszeniach mieszkańcy zostali powiadomieni, że jednym z gości będzie dzielnicowy. Co więcej, sołtys wpisał do porządku obrad punkt dotyczący bezpieczeństwa na terenie wsi, gdzie mieszkańcy mogliby zadać pytania policjantowi.

- Nasz dzielnicowy został zaproszony na zebranie. Mimo tego punktu dzielnicowy nie pokazał się i nawet nie starał się zadzwonić i przeprosić za swoją nieobecność - mówiła radna Gałecka.

Postanowiliśmy skontaktować się z Powiatową Komendą Policji, pod którą podlega Komisariat Policji w Jabłonnie.

- Absencja policjanta wynikała z wykorzystania dnia wolnego od służby i niedokonania stosownej korekty w grafiku, co nie usprawiedliwia jednak braku powiadomienia organizatora spotkania o nieobecności dzielnicowego. Z funkcjonariuszami z Jabłonny została już przeprowadzona rozmowa, aby w przyszłości nie doszło do podobnej sytuacji - informuje podkom. Emilia Kuligowska, oficer prasowy KPP w Legionowie.

Jabłonna Dla Mieszkańców

11 komentarze/y

 1. a ta pani Gałecka to kto to taki, co to za kobieta rajcujaca bo i szkołę buduje, domy remontuje na jabłonalich tańcuje i kicz z filozofią na fejsie uprawia a tera się policjantów czepia……..;)

  • Gdyby nie ona – Goldem Boy nie zostałby wójtem, zapewne.
   (gdyby nie ona – strach pomyśleć w którym miejscu byśmy teraz, jako gmina, stali. Zapewne nad samą krawędzią)

 2. Gdyby nie Ona to ta Gmina rozwijalaby sie, a tak mamy to co mamy. Czas ta Pania zmienic.

 3. Ala

  Wrozka Zembuszka, proszę nie kłamać! Dzięki pani Teresce mamy wiele inwestycji we wsiach zachodnich. Najlepsza radna!

 4. Tak najlepsza w zdradach. Najpierw zdradzila Olge M., a potem Jarka Ch.
  W najblizszych wyborach glosujcie Panstwo na znanego aktora, ktory wystartuje jako konkurent Matki Teresy z Suchocina w tym okregu. Czas na zmiany i mlodsze pokolenie.

  • Znany aktor pcha się do samorządu? To może jeszcze niech znany muzyk startuje? Mamy też znanego pisarza no i oczywiście słynnego mądralę 🙂

 5. Elw

  Jak bardzo znany ten aktor, bo jakoś nie kojarzę? Z aktorów znanych, to fryzjera kojarzę, w różnych postaciach…. Potrafił się przepoczwarzać i mówić to co było wygodne, w zależności z kim rozmawiał. Tego już poznaliśmy z każdej strony. To jakiegoś nowego chcecie nam zaproponować? Więcej już takich “artystów” nie chcemy. No chyba, że tym razem niefarbowanego.

 6. Dzielnicowy jest OK. Owszem, dał ciała, ale on będzie wiedział, jak to odkręcić i spotka się z mieszkańcami, o to jestem spokojny. Dzwonienie do Kuligowskiej w tej sprawie to spodziewka, że ona cokolwie wie. No błagam, nie ta osoba absolutnie 🙂 Powiem więcej – Tereska też jest OK, ma własny pomysł i go realizuje, ona – słyszy też pomysły innych i doprowadza sprawy do końca. Nie zawsze się zgadamy, ale ja wiem, że Teresa robi robotę, pilnując interesu swoich wyborców – mieszkańców. Porównajcie Tereskę czy Zenka z takim Podgrzybkiem i wtedy zrozumiecie kim są jest radni, co pamiętają o potrzebach mieszkaców a czym taki, co dba tylko o o dwie ulice wokół swojego domu. Howgh!

 7. Oj wy, nieudaczni, zazdrośni ludzie, ujadacie tu jak te pieski-kundelki, a Pani Radna Gałecka, jak ta przysłowiowa karawana kroczy dalej załatwiając po drodze sprawy nurtujące jej wyborców, i nie tylko ich. I nie mówię tego z powodu jakiejś szczególnej sympatii do Pani Gałeckiej, ale na podstawie opinii wielu mieszkańców tzw. Wsi Zachodnich. To tyle w tym temacie. Pozdro

  • Jednak sprawy swojej byłej szefowej nie zdołała doprowadzić do pomyślnego końca. Tamtą razą się nie udało 😉 Nawet telewizja nie pomogła.Krzyki na sesji, powoływanie się na “dobro dzieci”, toże nie. 😉

   • zaraz nie udało sie ja uważam że się udało z Jarosławem tak trzeba na to patrzeć…pozytywnie chi chi chi ale ak to mówią starzy indianie, kto raz zdradził to zdradzać będzie juz stale…

Komentarze