Potańcówka w Chotomowie

Potańcówka w Chotomowie

LKS Lotos zaprasza na Chotomowską Potańcówkę. Impreza odbędzie się w sobotę, 23 września na parkingu przed kościołem w Chotomowie. Początek zabawy zaplanowano na godz. 19.00.

29 komentarze/y

 1. zapraszamy bedzie sie działo i do rana chlało 😉 do tańca bedzie grała kapela; jaro z gitaro, ja z fujaro, kita na klawiszach , owsik na trabie jesrycha…. a gwiazda wieczoru…..śwstak bedzie owijał cos …..w bawełne i rym cym cym i tra la la……..

  • A podJarana krzykaczka ruda z dawnego timu Olgi na nożycach Jara. To ci będzie muzyczny big band.

   • czyli co mozemy zaspiewać…….ruda, ruda sie zeni……czy oby tak 😉

 2. Podobno słynna chotomowska organizacja WiO (Warchoły i Opoje) wystawi swojego kandydata na Wójta. Może go zaprezentują na potańcówce.

 3. nie mniej słynna WIŚTA a napewno najgłośniejsza wystawi swojego kandydata……….oj będzie wesoło

 4. A ty sympatyczny przyjacielu z Leśnej, żebraku podatkowy, słynny pisarzu donosów na żywych i umarłych kogo wystawisz tą razą do wiatru ?

 5. Juz wszystko ustalone… PodGrzybek Wojtem, a Garbem Wickiem. Krasnal Przewodniczacym Rady Gminy. I wszystko w dobrych rekach. 😉

  • To jak najbardziej realna opcja.

   • to co ze świstakiem który się dwoi i troji…….czy będzie zamiatał bruk 😉 a co z owsikiem i co z mechanikiem nie bedzie juz dokrecał wójtowi sruby……

   • “…Realna…”, ale tylko w Panskiej wyobrazni. Duet “Glupi & Glupszy” jest mocno przereklamowany. Poza tym, nie maja nic do zaaferowania oprocz wlasnej lanserki na roznych imprezach gminnych.

    • Że tak zapytam: a kto wygrał poprzednie wybory?

     • niech zgadne głupek & głupawka ?

  • A fryzjer, fryzjerem.

  • ło matko ale zrobiło sie na fb gorąco i duzy uch, pan z pogodnego gra Maxa Kolonko sprawnie ustami wywija a świstak w sreberko flaszke zawija………a Kita zebami zgrzyta……a radne z zalasa podskakują w rytmie chop sa sa sa…..łowca goni krasnala……..tylko wójt jak portier spokojnie czeka i bilety sprzedaje do swojego cyrkowego kumitetu………

 6. Panie Podgrzybek “miej Pan odwage byc madrym” i nie startuj Pan w wyborach samorzadowych. To w jaki sposob Pan sie na sile lansujesz, to do wyborow przbijesz Pan Fryzjera w tym “natręctwie wyborczym”. A to wszystko sztucznosc nad sztucznosciami.

 7. Ma odwagę i dobrze, nie denerwujcie się tak. 🙂

  • Nie denerwujemy się. Po prostu nie chcemy kolejnego Pozera-Fryzjera. Takze Panu Mariuszowi G. już dziękujemy za wiele lat bezpiecznej posługi w roli Radnego. Liczymy, ze znajdzie sobie jakieś inne zajęcie. Oby jak najdalej od zarządzania Gmina Jabłonna.

 8. I wszystko jasne: “Świstak” Adamo Wojtem, a pani “Puchacz” Wlodzimiera Wickiem/a, “Redaktoru” Kubuś Przewodniczacym Rady Gminy. To jedyny rozsadny wybor.😉

  • W tym kierunku nabijane są posty przez dwie osoby. Rzeczywistość będzie zupełnie inna. A frustratom bez inwencji życzymy zdrowia i długich lat pisania.

   • Bez inwencji i potencji (bo to często idzie w parze) 🙂

 9. Tak sobie czytam i zastanawiam sie jaki interes ma kolega @WKrecisz w tym, ze tak promuje kolegow POgrobowcow, a glownie zlotoustego Mario G.

 10. Tak. Moim interesem jest tzw. Warzywniak. Strasznie czuje sie zagrożony.👍☺

Komentarze