Radny do urzędniczki: “Pani sama powinna się zwolnić”

Podczas posiedzeń Rady Gminy nie brakuje wzajemnych złośliwości pomiędzy radnymi a urzędnikami. - Pani tutaj dzisiaj jest, a za rok pani nie będzie. Pani nie ma interesu w tym, żeby tutaj pomóc - radny Arkadiusz Syguła niedawno skrytykował Agnieszkę Sobczak. Sekretarz gminy odpowiedziała radnemu, że już wielokrotnie ją zwalniał. - Ja pani nie zwalniam, pani sama powinna się zwolnić - zauważył radny. Cóż, jabłonowski samorząd to nie Wersal.

Jabłonna Dla Mieszkańców

17 thoughts on “Radny do urzędniczki: “Pani sama powinna się zwolnić”

 • 14 listopada 2017 at 16:11
  Permalink

  Pan radny już przewiduje, że za rok sekretarz będzie inny . Czy ja wiem ? dzielenie skóry, a niedźwiedź jeszcze boru . Może ktoś z nas odejdzie do ‘krainy wiecznych łowów’ Bóg jeden wie.

  Myślę, że trzeba się zająć pracą tu i teraz i budżetem na przyszły rok oraz wieloletnim planem inwestycyjnym.

  Reply
 • 14 listopada 2017 at 21:48
  Permalink

  Sekuła nie ma żadnej ogłady. ale co się dziwić jak podobno ledwo skończył podstawówkę. Elyta intelektualna!

  Reply
  • 16 listopada 2017 at 19:30
   Permalink

   A ty koleś co kończyłeś pisuarową wieczorówkę i co z tego.

   Reply
 • 14 listopada 2017 at 22:22
  Permalink

  A ja z innej beczki: co sądzicie o fryzurze pana Arka? Wg mnie za krótko się obciął. Ja wolałam go w wersji z nieznaczną falą. Ech, teraz ewidentnie czegoś mu brakuje.
  Tak, tak drodzy panowie: włosy u mężczyzny to podstawa – bez tego atrybutu nie ma co szukać szczęścia u płci pięknej. Łysina czołowa, kolano – tacy panowie wyglądają w naszych żeńskich oczach jednoznacznie groteskowo. Wszyscy z niedoborami owłosienia na czaszce winni – choćby ze względów czysto estetycznych – brać przykład z Liberace, Połomskiego albo chociażby ks. Twardowskiego. Broń Boże żadnych zaczesek – wyłącznie peruga, albo – w ostateczności – twarzowa czapka. Oto moja życzliwa rada.

  Reply
 • 16 listopada 2017 at 08:16
  Permalink

  Pan Arkadiusz ma bardzo ładny order. Jakiś czas temu kupiłem taki sam na allegro. Bardzo ładny tylko długo szedł z Chin.

  Reply
 • 16 listopada 2017 at 18:06
  Permalink

  Order może i ładny ale włosy za krótko obcięte. Wygląda – z przeproszeniem – jakby się o kryminał otarł.
  Na szczęście włosy szybko odrastają więc zapewne na najbliższej sesji będzie już w pełni sobą (a niekorzystne wrażenie zdąży się “zatrzeć”) 🙂

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *