Święto Latawca w Skierdach

Takiej imprezy na terenie gm. Jabłonna jeszcze nie było. W tę sobotę po raz pierwszy w Skierdach obchodziliśmy Święto Latawca. Zabawy było co niemiara! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji wykonanej przez filię GCKiS.

- Swoją obecnością zaszczycili nas wspaniali goście, wśród których nie zabrakło zawodowców reprezentujących Polskę na zawodach również międzynarodowych- piszą organizatorzy z filii GCKiS w Skierdach. Przy organizacji imprezy pomogli również wolontariusze.

Chociaż początkowo latawców na niebie było niewiele, to z każdą minutą przybywało ich coraz więcej. Każdy miał okazję samodzielnie wykonać własnoręcznie swój latawiec. Jak się okazało - była to wspaniała zabawa nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych. Dodatkowymi atrakcjami były: występy wokalne, wata cukrowa, przejażdżki rowerami.

JDM / inf. na podstawie GCKiS Skierdy, fot. GCKiS Skierdy

One thought on “Święto Latawca w Skierdach

  • 15 października 2018 at 19:45
    Permalink

    Cieszę się, że informacja na temat sobotniego wydarzenia w Skierdach jest rozszerzana i więcej ludzi się o niej dowie, jednak uważam, że przed opublikowaniem czyjegoś tekstu (autorskiego tekstu portalu JDM są tylko 4 krótkie zdania) i zdjęć, nie wystarczy podania źródła. Wypadałoby najpierw zapytać o zgodę autora – przynajmniej tak robią profesjonaliści. Byłabym wdzięczna na przyszłość. Dziękuję.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *